Pár slov na úvod...

Většina z Vás by čekala na tomto místě popis služby, který bude následovat níže - já si však doufajíc v to, že tím nikoho neodradím od dalšího čtení, dovolím takové krátké osobní "pojednání" o této službě a důvodu jejího vzniku. Po dvou kuchařkách ve formě e-booků a při nabídce individuálních služeb jsem si dokola lámal hlavu nad tím, jak v rámci Nutričního poradenství vytvořit další, dostupnější alternativu aktuálních služeb. Takovou, kterou bych vzhledem k její podstatě a formě nesrovnával s Jídelníčkem na míru, Spolupracím a nenazýval ji službou úplně individuální - ale která by zároveň měla opravdový potenciál pomoci nemalému množství z Vás nejen s obohacením jídelníčku a zlepšením stravování, ale především pak s úpravou hmotnosti. To vše se záměrem, aby si ji i vzhledem k její finanční dostupnosti mohlo dovolit co nejširší množství klientů, kterým reálně může pomoci s kýženým cílem.

Stálo to opravdu hodně času (bez přehánění hoooodně desítek až stovek hodin), úsilí a především "nervů"(ano, především k vlastnoručnímu smazání již hotových napočítaných receptů týden před plánovaným dokončením - o to více času a ještě o to více nervů...), ale více jak 3 měsíce každodenní práce jsou za mnou a posouzení toho, jestli to za to stálo již ponechávám na Vás. Doufám, že se výsledek mého snažení bude alespoň některým z Vás zamlouvat a bude Vám případně nápomocen k dosažení vytyčených cílů. 

Váš "nutričák" Václav Štafl aneb ten, kdo stojí za celým Benefoods

Zdravý, chutný a rozumně nastavený jídelníček

 • 111 zdravých, jednoduchých a vlastnoručně ozkoušených receptů z běžně dostupných surovin, které seženete v každém obchodě a jejichž seznam naleznete níže 
 • V připraveném jídelníčku naleznete 66 hlavních chodů, 30 snídaní a 15 svačin - všechny recepty pro jednotlivé chody jsou pak napočítány na stejný energetický příjem tak, abyste si vždy mohli vybírat podle vlastního uvážení a chuti 
 • Ať tedy vyberete jakoukoliv snídani a zkombinujete ji s libovolnými svačinami a hlavními chody -  vždy budete mít jistotu, že Vám v jakékoliv kombinaci poskytnou vybrané či doporučené množství energie
 • Jídelníček pak lze nastavit na preferovaný počet jídel (nejméně 3, nejvíce pak 5-6) a libovolný energetický příjem, ať už je to 6500kJ, 7800kJ nebo 9000kJ - to záleží jen na Vás, Vašich potřebách a cílech
 • Stačí objednat a máte po starostech - už žádné zdlouhavé vybírání toho, jaké jídlo vařit a jakou porci zvolit. Pouze otevřete kuchařku, vyberete co budete vařit a víte, že jídlo nemusíte nijak upravovat nebo přepočítávat - to vše budete mít pohodlně připravené.
 • Nastavení odpovídajícího energetického příjmu je v rámci služby samozřejmostí - návrh toho, jak by se měl pohybovat a vysvětlení, proč tomu tak je, Vám bude dopředu zasláno ke schválení. Avšak s tou podmínkou, že Vaše požadavky a nároky budou rozumné a nebudou rozporovat nejen určitým "zásadám" rozumně pojatého zdravého stravování a hubnutí, ale i "selského rozumu" - na hubnutí do plavek stylem 6kg za týden se podílet opravdu nebudu. Raději nastavit počáteční příjem "volněji" a po nějaké době ho v případě stagnující hmotnosti snížit a pracovat s ním, než "přepálit" start a bojovat s únavou a nervozitou, které mohou snažení po nějaké době "podrýt". 
 • V případě, že si chcete zvolit energetický příjem samy - tato varianta je rovněž možná.
 • S tím se pojí jeden z, podle mého významných benefitů této sužby - v případě, že by Vámi zvolený či doporučený příjem nevedl ke kýženému efektu (ano, i to se může stát a je to spojené s výše zmíněným) - bezplatně Vám v rámci služby zašlu recepty upravené a přepočítané na jiný příjem - a to klidně vícekrát :)
 • Stejně tak Vám rád pomohu s případnými nejasnostmi nebo zodpovím jakékoliv dotazy spojené s průběhem služby
 • Do jídelníčku vybrané recepty neobsahují potraviny typu houby, vnitřnosti apod., které se nejčastěji objevují u klientů jako ty "neoblíbené". Je však možné, že mohou obsahovat další Vámi neoblíbené potraviny - proto doporučuji obsažená jídla dopředu projít, případně se ohledně jejich výskytu v receptech informovat
 • Obsažené recepty nezohledňují potravinové alergie ani onemocnění, která znemožňují nebo omezují konzumaci konkrétních potravin či skupin potravin - v takovém případě zvolte individuální jídelníček, který pro Vás bude mnohem vhodnější
 • Služba je vhodná pro každého, kdo chce upravit své stravování či hmotnost, přičemž ho případně "trápí" takové ty "běžnější", s případnou nadváhou či věkem spojené nemoci typu "lehčí" cukrovka II. typu, vyšší tlak apod. V případě vážnějších či stravování omezujících onemocnění prosím o to, abyste případný zájem se mnou předem konzultovali (stačí napsat email či zprávu na sítích) - přičemž si vyhrazuji možnost Vám službu neposkytnout v případech, kdy by pro Vás kvůli výše uvedenému opravdu nebyla vhodná. 

Chtěli byste se dozvědět více informací nebo máte ohledně služby jakékoliv dotazy? Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit - zprávu mi můžete napsat na mých sociálních sítích, rovněž email s vaším dotazem - sítě i mou emailovou adresu naleznete v sekci Kontakty


V rámci služby tedy získáte:


Jídelníček se 111 recepty napočítanými na zvolený či doporučený energetický příjem

 

Návod a informace ohledně toho, jak s jídelníčkem pracovatDalší edukační materiál s informacemi o zdravém stravování, výběru potravin apod.


+ jako BONUS Sleva na právě vydané rozšíření, které Vám do jídelníčku přidá dalších 89 receptů!!


Snídaně a svačiny, na které se budete těšit

Obědy a večeře, které jen tak nezevšední


To vše za pouhých 599,-kč

A to není vše!

Právě od dnešního dne máte možnost rozšířit si jídelníček o dalších 89 receptů, konkrétně 55 hlavních chodů, 24 snídaní a 10 svačin napočítaných přesně podle Vašich potřeb! Rozšíření můžete objednat buď samostatně v případě, že již máte původní jídelníček Jíme lépe - nebo objednat základní jídelníček i rozšíření dohromady za bezkonkurenční cenu! A jaké recepty v rozšíření naleznete?

Od objednání služby Vás dělí už jen pár kroků

Je možné, že již víte předem, na jaký energetický příjem byste chtěl/a jídelníček zaslat - v tom případě Vám stačí v objednávkovém formuláři vyplnit kontaktní údaje, u Nastavení energetického příjmu zvolit variantu a) a do zprávy napsat, na jaký příjem by měl být jídelníček nastaven a kolik denních jídel byste si v něm představoval/a. Na základě toho Vám nejpozději do 3 pracovních dnů jídelníček připravím. Až vše budu mít hotové, ozvu se Vám, zašlu podklady k platbě a ihned po zaslání potvrzení o zaplacení služby Vám vše zašlu.

V druhém případě Vám samozřejmě s nastavením energetického příjmu Vašeho jídelníčku rád pomohu, stačí vyplnit kontaktní údaje a na stejném řádku jako výše zvolit variantu b). Do zprávy v tomto případě můžete napsat Vaše dotazy - rovněž však tuto kolonku nemusíte vyplňovat vůbec. Já se Vám poté co nejdříve ozvu a zašlu Vám odkaz na dotazník s otázkami. Díky Vašim odpovědím Vám poté budu schopen pomoci orientačně nastavit počáteční příjem, který případně po 3-4 týdnech (či dříve, bude-li důvod) můžeme libovolně upravit tak, jak bude zapotřebí. Můj návrh Vám zašlu ke schválení a po Vašem souhlasu Vám nejpozději do 3 pracovních dnů jídelníček připravím. Až vše budu mít hotové, ozvu se Vám, zašlu podklady k platbě a ihned po zaslání potvrzení o zaplacení služby Vám vše zašlu.

Veškeré odpovědi budou v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů využity pouze k získání informací potřebných pro poskytnutí této sužby.