Ať chcete zhubnout, zlepšit své stravování či zdravotní stav - základním pilířem je vždy kvalitně nastavený jídelníček, který by neměl sloužit pouze jako nástroj k dosažení aktuálního či krátkodobého cíle, ale jako stavební kámen pro stravování, které Vám bude maximálně vyhovovat a bude pro Vás bez jakýchkoliv obtíží dlouhodobě udržitelné.

Každý jsme jiný, máme různé cíle a potřeby spojené s jídelníčkem, stejně tak se liší i naše možnosti a preference týkající se výběru či obliby potravin a jídla - ne nadarmo se říká "Sto lidí, sto chutí".

Jídelníček na míru proto vždy bude připraven přímo pro Vás tak, aby splňoval výše uvedené, vy jste se mohli stravovat zdravě a dosáhli svého cíle - ale zároveň aby Vám jídla chutnala, byla pro Vás příjemnou záležitostí a ne nutností či pouhým zeleným kolečkem v kalorické tabulce, které si musíte "odškrtnout"
Co můžete v rámci služby očekávat?Individuální přístup

Váš jídelníček bude individuálně připraven podle Vašich potřeb na základě informací, které mi pro jeho tvorbu poskytnete


Jídla pouze z běžných surovin

Jídla v jídelníčku pouze z běžných surovin, které nakoupíte v každém obchodě a která podle postupu zvládne uvařit každý


Jak bude jídelníček vypadat? To je na Vás...

Jídelníček bude obsahovat pouze jídla, která Vám chutnají. Nejíte kopr, houby nebo  oříšky? Pak v něm nebudou. Chcete jen sladké snídaně? Chcete 3 nebo 5 denních chodů? Samozřejmě, je to přeci Váš jídelníček...


Výběr jídel, který se hned neomrzí

Bohatý výběr jídel pro všechny chody, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat podle toho, na co máte aktuálně chuť, jaké máte doma potraviny apod. 

Žádné doplňky stravy ani zázračné koktejly

Pouze kvalitní, na míru nastavený jídelníček - více není třeba. V případě zájmu však primárně u sportovců možnost zvážit některé suplementy typu proteinový nápoj, BCAA apod.


Pomoc a podpora s jídelníčkem

Odeslání jídelníčku pro mě neznamená, že je má práce u konce a teď je vše pouze na Vás - i následně jsem k dispozici pro Vaše dotazy a případy, že byste potřebovali poradit nebo Vám něco nebylo jasné
Jak může vypadat i Váš jídelníček + reference spokojených klientů

Ceník jídelníčku a jak služba fungujeJídelníček na míru vždy splňuje výše uvedené - od individuálního přístupu až po pomoc a podporu nejen při jeho nastavování, ale i v začátcích práce s jídelníčkem. 

Ve své základní variantě pak obsahuje minimálně 110 jídel, přičemž vstupní informace k tvorbě jídelníčku od Vás získám na základě vyplnění obsáhlého dotazníku, který Vám po jeho objednání zašlu. Pokud byste chtěli širší výběr receptů nebo videohovor / osobní setkání namísto vstupního dotazníku - nejen tyto doplňkové služby je možné přiobjednat.

Základní varianta jídelníčku nezohledňuje onemocnění nebo alergie (laktóza, lepek), díky kterým je tvorba jídelníčku výrazně složitější, než je tomu u zdravých jedinců. V těchto případech mě prosím před objednávkou kontaktujte a domluvíme se předem, jak by se pohybovala cena takového jídelníčku. Stejně tak prosím postupujte v případě, že byste chtěl/a jídelníček pro sportovce.

Jídelníček na míru, základní varianta - 1299kč do odvolání

  • Kompletní nastavení jídelníčku, který povede k Vašemu cíli
  • 100% zohlednění toho, co jíte či nejíte
  • Kuchařka s minimálně 110 jídly přímo pro Vás!
  • Možnost úpravy jídelníčku 4 týdny po odeslání ZDARMA
  • Pomoc a podpora po dobu 1 měsíce od zaslání jídelníčku

Doplňkové služby 

Vstupní či kontrolní konzultace formou videohovoru - 499kč

Osobní konzultace - 699kč

Úprava jídelníčku (cena podle typu/množství úprav) - od 399kč

Název Rozšíření jídelníčku až na celkových 200 a více jídel - 399kč

Název Nastavení jídelníčku při intolerancích (lepek, laktóza) - od 499kč

Úprava jídelníčku na základě onemocnění - dle dohody

Jídelníček pro profi sportovce - dle dohody


Objednávka jídelníčku

Vážená paní, Vážený pane,

Vážím si Vašeho zájmu o jídelníček a věřím, že Vám pomůže na cestě k Vašemu cíli. Po vyplnění formuláře Vás budu co nejdříve kontaktovat na Vámi uvedeném emailu s tím, že Vám zašlu buď dotazník k vyplnění, nebo se domluvíme na termínu konzultace. Veškeré odpovědi budou v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů využity pouze k tomu, abych Vám na jejich základě pomohl nastavit rozumný energetický příjem, který bude v rámci možností co nejvíce odpovídat Vašim potřebám a cíli.