Zdravě, chutně a s rozumem

e-kuchařka s recepty, které si oblíbíte

Jezte zdravě, chutně a s rozumem

  • 100 zdravých receptů, které Vám budou chutnat a které Vám mohou významně pomoci s úpravou Vašeho stravování a hmotnosti
  • Každé z jídel totiž kromě postupu a mých vlastnoručních fotografií obsahuje 3 různé varianty receptu (tedy gramáže), díky kterým si můžete vybrat ten, který co nejvíce bude odpovídat Vašemu jídelníčku
  • Konkrétně pak na příjmy 1850kJ, 2150kJ a 2450kJ - to je troufnu si říci něco, co v jiných kuchařkách nenajdete!
  • Všechna jídla v jídelníčku lze připravit z běžně dostupných surovin, které koupíte v každém obchodě typu LIDL, Penny apod.
  • Kromě receptů naleznete uvnitř i tipy pro práci s kuchařkou a další informace, které by se Vám mohli hodit
  • Do konce října za akční cenu 399kč + zdarma 35ti stránkový ebook Zdravé stravování stručně a jednoduše 

Jaké recepty můžete uvnitř kuchařky nalézt?

K objednání první či druhé kuchařky můžete využít

  1. sociální sítě (soukromá zpráva, komentář pod příspěvek s nabídkou e-booku apod.)
  2. napsat na emailovou adresu vaclav.stafl@email.cz
  3. vyplnit formulář umístěný pod tímto textem (ve kterém hlavně nezapomeňte vyplnit své kontaktní údaje - bez nich Vám nemám jak napsat a podklady poslat)

Po objednání kuchařky Vám zašlu podklady k platbě ve formě faktury. Jakmile platbu provedete, můžete mi ihned o e-kuchařku napsat a do zprávy připsat emailovou adresu (samozřejmě není nutné v případě, že už Váš email mám), na kterou Vám obratem vše pošlu. Snažím se vždy reagovat co nejrychleji - pokud se neozývám, nejspíše mám konzultace, schůzky a jiné podobné události, při kterých nemohu ihned reagovat a vytahovat telefon/notebook.

Nebojte se, o Váš e-book Vás určitě nepřipravím a všichni, kdo doposud pořídili jakoukoliv službu či předešlé ebooky Vám to jistě potvrdí :) 


Objednání e-kuchařky

Vyplňte prosím níže uvedené údaje, které případně využiji pouze pro vyplnění podkladů pro platbu v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.