Zdravě, chutně a s rozumem

e-kuchařky s recepty, které si oblíbíte

Jezte zdravě a chutně - ne nudně...

 • Výběr 65ti zdravých receptů za prvních 6 měsíců roku 2022, kterými můžete obohatit svůj jídelníček a které zvládne připravit každý
 • Všechna jídla v jídelníčku lze připravit z běžně dostupných surovin, které koupíte v každém obchodě typu LIDL, Penny apod.
 • Kromě receptů naleznete uvnitř i tipy pro práci s kuchařkou a další informace, které by se Vám mohli hodit
 • Cena první kuchařky je 249,- kč
 • 100 zdravých receptů, které Vám budou chutnat a zároveň mohou pomoci zlepšit Vaše stravování či obohatit jídelníček
 • Všechna jídla v jídelníčku lze připravit z běžně dostupných surovin, které koupíte v každém obchodě typu LIDL, Penny apod.
 • 75 hlavních chodů, které nejsou složité na přípravu a byť nejsou hotové za 10 minut, lze je připravit pro více porcí najednou - tím si můžete ušetřit každodenní vaření, nebo Vám pomohou nakrmit i početnější domácnost
 • 25 menších jídel, které naleznou své využití primárně jako snídaně, v některých případech je lze použít i pro větší svačiny
 • Kromě receptů naleznete uvnitř i tipy pro práci s kuchařkou a další informace, které by se Vám mohli hodit
 • Cena druhé kuchařky je 299,- kč

Jaké recepty můžete uvnitř kuchařek nalézt?

V první kuchařce naleznete tyto recepty:

Ve druhé kuchařce pak naleznete recepty: 

K objednání první či druhé kuchařky můžete využít

 1. sociální sítě (soukromá zpráva, komentář pod příspěvek s nabídkou e-booku apod.)
 2. napsat na emailovou adresu vaclav.stafl@email.cz
 3. vyplnit formulář umístěný pod tímto textem (ve kterém hlavně nezapomeňte vyplnit své kontaktní údaje - bez nich Vám nemám jak napsat a podklady poslat)

Ať už máte zájem o první kuchařku, druhou nebo třeba obě - nezapomeňte to případně do zprávy/emailu napsat, případně v objednávkovém formuláři vybranou variantu zaškrtnout. Poté Vám zašlu podklady k platbě ve formě faktury. Jakmile platbu provedete, můžete mi ihned o e-kuchařku/y napsat a do zprávy připsat emailovou adresu (samozřejmě není nutné v případě, že už Váš email mám), na kterou Vám obratem vše pošlu. Snažím se vždy reagovat co nejrychleji - pokud se neozývám, nejspíše mám konzultace, schůzky a jiné podobné události, při kterých nemohu ihned reagovat a vytahovat telefon/notebook.

Nebojte se, o Váš e-book Vás určitě nepřipravím a všichni, kdo doposud pořídili jeden z ebooků či oba Vám to jistě potvrdí :) 


Objednání e-kuchařky

Vyplňte prosím níže uvedené údaje, které případně využiji pouze pro vyplnění podkladů pro platbu v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.